Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Public Enemies Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Public Enemies преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Public Enemies.2009.DvdRip.Xvid {1337x}-Noir1CD1047x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Public EnemiesPublic Enemies watch online for freePublic Enemies downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Official site [fr] | Official site [jp] | Universal [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Public Enemies movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Public Enemies (eng), Джоннi Д. (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (244368)
[ America's Most Wanted ] - The Feds try to take down notorious American gangsters John Dillinger, Baby Face Nelson and Pretty Boy Floyd during a booming crime wave in the 1930s.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle