Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Italian Job Македонски преводи (2003) 1CD sub

Преземи: The Italian Job movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотItalian job.srt (49350бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job.avi | 733730816 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job [DVDRip][2003][Eng][BugzBunny].avi | 736192512 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job (2003) DVDRip.divx.avi | 631094880 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job.avi | 722227200 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56tmg-italianjobbd-xvid.avi.bc! | 1565360128 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job (2003).avi | 960438272 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56rx-italian-brrip.avi | 1778290020 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Italian.Job.2003.BDRip.XviD.BGAudio-TmG.avi | 1300000768 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job [2003].avi | 735913796 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The.Italian.Job.2003.720p.BRRip.AC3.XviD-SHiRK.avi | 3438170112 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job.mp4 | 1913990579 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58The Italian Job(2003)-DVDRIp Xvid-THC.[UsaBit.com].avi | 1499733410 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job [2003]-keltz.avi | 780963840 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job 2003.HDRip.x264.GokU61.mp4 | 713713624 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job.AVI | 741313686 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Italian.Job.2003.DVDRip.AC3.XViD-DEiTY.CD1.avi | 734939136 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job[2003]DVDRip.Eng-KCG.avi | 908708352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Italian Job.avi | 850756096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56The Italian Job.mkv | 413074034 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Italian Job.avi | 735076352 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job.m2ts | 4291903488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The.Italian.Job.(2003).DVDrip.Xvid.NLsubs -NLT Release.avi | 734812160 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57The Italian Job (2003).mkv | 4693360320 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62The Italian Job 2003 DVDRip XviD AC3 - KINGDOM.avi | 1399853056 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61The_Italian_Job.avi | 735891466 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот Italian job25.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени616x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Italian Job на 25 Мбит
Marvels.Iron.Fist.S01E03.WEB.X264-xTV.mk (446 MB) Colony.S02E09.HDTV.x264-SVA[eztv].mkv (261 MB)
The.Great.Wall.2016.KORSUB.HDRip.x264-xF (902 MB) Underworld.Blood.Wars.2016.1080p.BluRay. (1444 MB)
The Italian Job преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The.Italian.Job.2003.720p.BrRip.x264.YIFY1CD4965x 0.00
Italian.Job[2003]Dvdrip[Eng]-NBU1CD486x 0.00totomoto
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Italian Job downloadThe Italian Job SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Terra [es]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Italian Job movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Italian Job (eng), Jagd auf Millionen (eng), Sub Rip (eng), The Italian Job (eng), The.Italian.Job.2003 (eng), Пограбування по-iталiйськи (eng)
Рејтинг на филмот:7.0 / 10 (293385)
[ It's not about the money. It's about the money. ] - After being betrayed and left for dead in Italy, Charlie Croker and his team plan an elaborate gold heist against their former ally.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle