Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Watchmen Македонски преводи (2009) 1CD srt

Преземи: Watchmen movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Watchmen на 25 Мбит
Salem.S03E03.HDTV.x264-KILLERS[ettv].mkv (247 MB) scorpion.309.hdtv-lol.mkv (327 MB)
Fender.Bender.2016.HDRip.DD5.1.x264-BDP. (1367 MB) Family.Guy.S15E07.HDTV.x264-FLEET.mkv (108 MB)
Watchmen преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Watchmen.Ultimate.Cut.2009.1080p.BrRip.x264.YIFY1CD75x 0.00
Watchmen Directors Cut mk UTF-81CD234x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watchmen downloadWatchmen SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site [fr] | Official site [jp] | Official site [uk] | Warner Bros. [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Watchmen movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Хранителi (eng), Хранители (eng), Watchmen (eng), Watchmen - O Filme (eng), Watchmen: The IMAX Experience (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (394520)
[ This city is afraid of me. I've seen its true face. ] - In 1985 where former superheroes exist, the murder of a colleague sends active vigilante Rorschach into his own sprawling investigation, uncovering something that could completely change the course of history as we know it.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle