Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Middle Earth Paradigm S01E06 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 6

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" The Middle Earth Paradigm на 25 Мбит
Timeless.S01E15.HDTV.x264-KILLERS[ettv]. (184 MB) The.Walking.Dead.S07E09.1080p.WEB-DL.DD5 (2160 MB)
Family.Guy.S15E12.HDTV.x264-SVA[eztv].mk (69 MB) Grimm.S06E07.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E06
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
01x06 - The Middle Earth Paradigm-mac(1)(2)1CD112x 0.00
The Big Bang Theory - [1x06] - The Middle Earth Paradigm1CD121x 0.00titlovic
Big.Bang.Theory.S01E06.DVDRip.XviD-FoV1CD2023x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.6 / 10 (2315)
[ ] - The guys are invited to Penny's Halloween party, where Leonard has yet another run-in with Penny's ex-boyfriend Kurt.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle