Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Hamburger Postulate S01E05 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 5

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" The Hamburger Postulate на 25 Мбит
The.Blacklist.S04E11.720p.HDTV.x264-FZHD (973 MB) Al.final.del.tunel.2016.720p.BluRay.DD5. (4871 MB)
theaccountant-sd-hyperx.mkv (1484 MB) Operation.Mekong.2016.BluRay.720p.DD5.1. (7346 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E05
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x05] - The Hamburger Postulate1CD60x 0.00titlovic
Big.Bang.Theory.S01E05.DVDRip.XviD-FoV1CD2339x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.2 / 10 (2194)
[ ] - Leslie seduces Leonard, but afterwards tells him that she is only interested in a one-night stand.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle