Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Big Bran Hypothesis S01E02 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" The Big Bran Hypothesis на 25 Мбит
Vikings.S04E18.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1044 MB) Its.Always.Sunny.in.Philadelphia.S12E03. (174 MB)
The.Big.Bang.Theory.PROPER.S10E13.720p.H (434 MB) blindspot.212.hdtv-lol[ettv].mkv (231 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x02] - The Big Bran Hypothesis1CD86x 0.00titlovic
The Big Bang Theory [S01E02] - The Big Bran Hipotesis1CD40886x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (2672)
[ ] - Penny is furious with Leonard and Sheldon when they sneak into her apartment and clean it while she is sleeping.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle