Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

"The Big Bang Theory" Pilot S01E01 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" Pilot на 25 Мбит
Lucifer.S02E09.720p.HDTV.X264-xHD.mkv (938 MB) 2.broke.girls.608.hdtv-lol.mkv (138 MB)
planet.earth.ii.s01e03.720p.hdtv.x264-c4 (1425 MB) Teen.Wolf.S06E02.720p.HDTV.x264-SVA.mkv (798 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x01] - Pilot1CD80x 0.00titlovic
The Big Bang Theory [S01E01] - Pilot1CD15595x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (3400)
[ ] - A pair of socially awkward theoretical physicists meet their new neighbor Penny, who is their polar opposite.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle