Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"The Big Bang Theory" Pilot S01E01 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 1

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотThe Big Bang Theory-01x01-Pilot.srt (29045бајти) прикажи преглед

Име на издавачотThe Big Bang Theory [S01E01] - Pilot25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени15634x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" Pilot на 25 Мбит
Manchester.by.the.Sea.2016.720p.WEB-DL.1 (1068 MB) Scorpion.S03E17.HDTV.x264-SVA.mkv (287 MB)
Taboo.UK.S01E08.HDTV.x264-ORGANiC.mkv (328 MB) Passengers 2016 1080p WEB-DL x264 AC3-JY (3269 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E01
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x01] - Pilot1CD122x 0.00titlovic
The Big Bang Theory [S01E01] - The Brains And Eggs1CD206x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (3510)
[ ] - A pair of socially awkward theoretical physicists meet their new neighbor Penny, who is their polar opposite.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle