Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"The Big Bang Theory" The Big Bran Hypothesis S01E02 Македонски преводи (2007) 1CD srt

Season: 1 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Преземи: The Big Bang Theory movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "The Big Bang Theory" The Big Bran Hypothesis на 25 Мбит
Once.Upon.a.Time.S06E09.HDTV.x264-FLEET[ (259 MB) Vikings.S04E11.REPACK.XviD-AFG.avi (431 MB)
Masterminds.2016.720p.READNFO.WEB-DL.H26 (2745 MB) Supergirl.S02E08.720p.HDTV.X264-DIMENSIO (771 MB)
The Big Bang Theory преводи Македонски S01E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The Big Bang Theory - [1x02] - The Big Bran Hypothesis1CD66x 0.00titlovic
The Big Bang Theory [S01E02] - Post Nasal Dick1CD90x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Big Bang Theory downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.5 / 10 (2584)
[ ] - Penny is furious with Leonard and Sheldon when they sneak into her apartment and clean it while she is sleeping.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle