Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Alvin and the Chipmunks Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Alvin and the Chipmunks movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотAlvin.And.The.Chipmunks.2007.DvDrip.mkd.srt (72929бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Alvin.And.The.Chipmunks[2007]DvDrip[Eng]-aXXo.avi | 735657984 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Alvin and the Chipmunks[2007]DvDrip[Eng]-FXG.avi | 734132224 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57ruby-aatc2.avi | 733763584 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Alvin and the Chipmunks[2007]DvDrip MXMG.avi | 735852544 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Alvin.And.The.Chipmunks.2007.DvDRip.Eng-FxM.avi | 735236096 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Alvin And The Chipmunks Chipwrecked[2011]DVDRip XviD-ETRG.av | 732500416 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Alvin and the Chipmunks.2009.R5.Xvid {1337x}-Noir.avi | 733668772 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57devise-aatc.avi | 2197476794 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Alvin.and.the.Chipmunks[2007].Dvdrip.Xvid.AC3[5.1]-RoCK&Blue | 1676304396 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57arw-avc.dvdrip.xvid.avi | 736274432 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.61Alvin.And.The.Chipmunks.2007.NL-subs.xvid.(DutchReleaseTeam) | 715267934 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Alvin and the Chipmunks.divx | 735285282 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Alvin.and.the.Chipmunks.1.2007.aXXo.avi | 735657985 | Movie filenames

Име на издавачотDVDRip-aXXo25.000 FPS
ДодавачAnonymous @ . преземени15324x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Alvin and the Chipmunks на 25 Мбит
DCs.Legends.of.Tomorrow.S02E14.720p.WEB- (1345 MB) The.Brand.New.Testament.2015.SLOSubs.BRR (2470 MB)
Greys.Anatomy.S13E15.HDTV.x264-LOL.mkv (266 MB) Family.Guy.S15E15.720p.HDTV.x264-AVS.mkv (341 MB)
Alvin and the Chipmunks преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDRip - aXXo1CD32x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Alvin and the Chipmunks downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox (us) | 20th Century Fox [fr] | Official Facebook | Official site [de]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Alvin and the Chipmunks movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Alvin and The Chipmunks (eng), Елвiн та бурундуки (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (58775)
[ The Last Man Home.......Is Not Alone. ] - A struggling songwriter named Dave Seville finds success when he comes across a trio of singing chipmunks: mischievous leader Alvin, brainy Simon, and chubby, impressionable Theodore.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle