Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Bee Movie Македонски преводи (2007) 1CD srt

Преземи: Bee Movie movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Bee Movie на 25 Мбит
Jack.Reacher.Never.Go.Back.2016.1080p.WE (3335 MB) inferno-sd-hyperx.mkv (1427 MB)
theaccountant-sd-hyperx.mkv (1484 MB) the.big.bang.theory.1013.hdtv-lol[ettv]. (125 MB)
Bee Movie преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRip.XviD.AC3-BKL1CD8x 0.00titlovic
Bee.Movie.2007.DVDRip.XviD.AC3-BKL1CD51x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Bee Movie downloadBee Movie SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:DreamWorks Animation [us] | Official site [es] | Paramount [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Bee Movie movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Bee movie (eng), Бi Мувi: Медова змова (eng), כוורת בסרט (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (108887)
[ Honey just got funny. ] - Barry B. Benson, a bee just graduated from college, is disillusioned at his lone career choice: making honey. On a special trip outside the hive, Barry's life is saved by Vanessa, a florist in New York City. As their relationship blossoms, he discovers humans actually eat honey, and subsequently decides to sue them.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle