Missing Privacy  Support us:
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Vidocq subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Vidocq Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Vidocq преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Vidocq (2001)1CD164x 0.00-zerroX- (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Watch online
Постери:Vidocq movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Dark Portals: The Chronicles of Vidocq (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (20895)
[ The underworld has surfaced... ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle