Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Преводи за нарушено слушање

Antitrust Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Antitrust movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Antitrust на 25 Мбит
The.Model.2016.720p.BluRay.DTS.x264-iFT. (4743 MB) Arrow.S05E02.1080p.HDTV.X264-xHD.mkv (887 MB)
American.Horror.Story.S06E05.HDTV.x264-K (206 MB) Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.HDT (275 MB)
Antitrust преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ANTITRUST1CD13x 0.00titlovic
AntiTrust (2001)Преводи за нарушено слушање1CD75x 0.00BetaMAN (a)
AntiTrust (2001)Преводи за нарушено слушање1CD84x 0.00AcidSt0rM (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Antitrust downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MGM
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Antitrust movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:< (eng), > Antitrust < (eng), Antitrust (eng), Conspiracy.com (eng), Hackers 3: Antitrust (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (25680)
[ A good idea can get you millions. A great Idea can get you killed. ] - A computer programmer's dream job at a hot Portland-based firm turns nightmarish when he discovers his boss has a secret and ruthless means of dispatching anti-trust problems.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle