Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

WALL*E Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

WALL*E преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Wall-E.2008.x264.BDRip.1080p1CD601x 0.00
Makedonski Prevod-by Despotoski Viktor1CD198x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toWALL*E downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [gb] | Disney [uk] | Disney [us] | Official Facebook | Official site [fr] | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:WALL*E movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:WALL E (mac), ВОЛЛ-I (eng), The Adventures of WALL·E 3D (eng), Trash Planet (eng), WALL-E (eng), Wall·E (eng)
Рејтинг на филмот:8.4 / 10 (849847)
[ The newest sensation in waste allocation! ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle