Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.

"South Park" Eat, Pray, Queef S13E04 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 13 - Episode: 4

- All subtitles for this TV Series

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

South Park преводи Македонски S13E04
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
25,4mb latinica/ćirilica 14,286fps1CD12x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:South Park downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:somedouches (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (1475)
[ ] - The fart-loving males of South Park try to ban vaginal flatulence in Colorado after "Terrance & Phillip" is replaced by "The Queef Sisters."
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
download subtitle