Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

"South Park" The Coon S13E02 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 13 - Episode: 2

- All subtitles for this TV Series

Movie for subtitle might be wrong, please help us with correction (2)

Преземи: South Park movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "South Park" The Coon на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E08.720p.WEB-DL.DD5.1. (1340 MB) Vikings.S04E11.HDTV.x264-KILLERS[ettv].m (314 MB)
Vikings.S04E11.REPACK.720p.HDTV.x264-FZH (1052 MB) The.Walking.Dead.S07E06.1080p.WEB-DL.DD5 (2071 MB)
South Park преводи Македонски S13E02
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
25,4mb latinica/ćirilica 14,286fps1CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:South Park downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (1517)
[ ] - Cartman tries to become a superhero, only to have another fourth grader steal his thunder by becoming one too and becoming more popular.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle