Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Casino Royale Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Casino Royale movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотCasino.Royale[2006]DvDrip[Eng]-aXXo.srt (64363бајти) прикажи преглед

Име на издавачотCasino.Royale[2006]DvDrip[Eng]-aXXo25.000 FPS
Додавачdejan4e @ . преземени55646x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Casino Royale на 25 Мбит
the.vampire.diaries.805.hdtv-lol[ettv].m (233 MB) Salem.S03E03.HDTV.x264-KILLERS[ettv].mkv (247 MB)
Van.Helsing.S01E10.WEB-DL.x264-FUM[ettv] (296 MB) The.Innocents.2016.720p.BRRip-MkvCage.mk (999 MB)
Casino Royale преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Casino Royale CD 2[MK]2CD38x 0.00titlovic
Casino.Royale.2006.720p.BRrip.x264.YIFY1CD786x 0.00titlovic
Casino Royale (2006)2CD1388x 1.00mkd-titlovi
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Casino Royale downloadCasino Royale SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [ru] | Sony Pictures [uk] | Sony Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Casino Royale movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Casino Royale (eng), Ian Fleming's Casino Royale (eng), James Bond 21 (eng), Казино Рояль (eng), 007 (eng), Bond 21 (eng), Bond Begins (eng), Bond XXI (eng), Casino Royal (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (474418)
[ A Whisper of Love. A Whisper of Hate. ] - Armed with a licence to kill, Secret Agent James Bond sets out on his first mission as 007 and must defeat a weapons dealer in a high stakes game of poker at Casino Royale, but things are not what they seem.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle