Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Home Alone 3 Македонски преводи (1997) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Home Alone 3 преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ils.home.alone.3.1997.internal.dvdrip.xvid1CD54762x 0.00
HomeAlone31CD167x 0.00titlovic
Home.Alone.3.1997.HDRip.XviD-BMDru1CD30516x 0.00titlovic
Home Alone 3 (1997)1CD3062x 0.00rimfy (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Home Alone 3 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox | Fox Home Entertainment - DVD site | Fox Home Video
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Home Alone 3 movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Home Alone III (eng), Один удома 3 (eng)
Рејтинг на филмот:4.3 / 10 (82053)
[ ] - Alex Pruitt, a young boy of nine living in Chicago, fends off thieves who seek a top-secret chip in his toy car to support a North Korean terrorist organization's next deed.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle