Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Moulin Rouge! subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Moulin Rouge! Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Moulin Rouge! movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Moulin Rouge (eng), Moulin Rouge! (eng), Мулен Руж (eng)
Рејтинг на филмот:7.6 / 10 (256093)
[ This Story Is About Truth ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle
custom_header1