Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Driven to Kill Македонски преводи (2009) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Driven to Kill преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
UsaBit.com_ruby-driventokill1CD13x 0.00
DVDRIP XVID-iPOD1CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDriven to Kill downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Driven to Kill movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Driven to Kill (eng), Rusian (eng), Ruslan (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (4929)
[ Some fathers fight for justice... Others for revenge. ] - An ex-Russian mobster who is now a crime novelist must confront his past when his family is targeted by violence.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle