Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Only You Македонски преводи (1994) 1CD srt

Преземи: Only You movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Only You на 25 Мбит
Lethal.Weapon.2016.S01.E11.HDTV.XviD-FUM (349 MB) Vikings.S04E17.1080p.WEB-DL.x264-FUM[ett (1737 MB)
The.Simpsons.S28E11.720p.HDTV.x264-KILLE (306 MB) Nocturnal.Animals.2016.HC.V2.HDRip.XviD. (1373 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Only You downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Only You movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Only You (mac), Faith (eng), SÓ VOCÊ (eng)
Рејтинг на филмот:6.5 / 10 (15946)
[ A love story written in the stars ] - Destiny. Faith (Marisa Tomei) believes that two soul-mates can be united if they find each other. From the Ouija board, she has found the name of her missing half, and it is D-A-M-O-N ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle