Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Fly Me to the Moon 3D Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Fly Me to the Moon 3D movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотintimid-flymetothemoon-2d.srt (64072бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотПриказна за мувичките и нивното патешествие кон Месечината во кое ги следат бројни авантури.
Име на издавачотDVDRiP.XviD-iNTiMiD29.970 FPS
ДодавачNachko @ . преземени361x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Fly Me to the Moon 3D на 25 Мбит
Gilmore Girls 2016 S01E04 720p WEBRip x2 (883 MB) Bastille.Day.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD-Dr (1402 MB)
The.Simpsons.S28E08.HDTV.x264-KILLERS[et (98 MB) The.Walking.Dead.S07E05.1080p.WEB-DL.x26 (896 MB)
Fly Me to the Moon 3D преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDRiP.XviD-iNTiMiD1CD9x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Fly Me to the Moon 3D downloadFly Me to the Moon 3D SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:MK2 [fr] | Official site | Official site [jp]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Fly Me to the Moon 3D movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Fly Me to the Moon (eng), Fly Me to the Moon 3D (eng), Мухнемо на Мiсяць (eng)
Рејтинг на филмот:4.6 / 10 (3597)
[ First ever animated movie created for 3D ] - Three young houseflies stow away aboard the Apollo 11 flight to the moon.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle