Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Slumdog Millionaire Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Slumdog Millionaire movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Slumdog Millionaire на 25 Мбит
Greys.Anatomy.S13E17.HDTV.x264-LOL[eztv] (246 MB) Grimm.S06E12.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RAR (1661 MB)
Black.Sails.S04E08.720p.HDTV.x264-FLEET. (1025 MB) arrow.517.hdtv-lol[ettv].mkv (254 MB)
Slumdog Millionaire преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DVDSCR.XviD-NoGrp, DVDSCR.XViD-GENUiNE1CD34x 0.00titlovic
DVDRip.XviD.AC3-DEViSE1CD108x 0.00titlovic
DVDSCR.XviD-NoGrp, DVDSCR.XViD-GENUiNE1CD28x 0.00titlovic
Slumdog Millionaire -DVDSCR.XviD-NoGrp, DVDSCR.XViD-GENUiNE1CD322x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Slumdog Millionaire downloadSlumdog Millionaire SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [fr] | Official site [uk]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Slumdog Millionaire movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Quem quer ser milionário? (eng), Slumdog Millionaire (eng), Slumdog Millionaire Subtitles English (eng), Slumdog Millionaire.mp4 (eng), Мiльйонер iз нетрiв (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (658624)
[ What does it take to find a lost love? A. Money B. Luck C. Smarts D. Destiny ] - A Mumbai teen reflects on his upbringing in the slums when he is accused of cheating on the Indian Version of "Who Wants to be a Millionaire?"
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle