Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

The Naked Spur Македонски преводи (1953) 1CD srt

Преземи: The Naked Spur movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Naked Spur на 25 Мбит
Criminal.Minds.S12E09.HDTV.x264-FLEET[ez (188 MB) Arrival.2016.DVDScr.x264-xFILM.mkv (798 MB)
The.Light.Between.Oceans.2016.SLOSubs.BR (2779 MB) ncis.los.angeles.812.hdtv-lol[ettv].mkv (342 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Naked Spur downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Naked Spur movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Colorado Jim (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (7335)
[ Packed with Technicolor Thrills! ] - A bounty hunter trying to bring a murderer to justice is forced to accept the help of two less-than-trustworthy strangers.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle