Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

The Curious Case of Benjamin Button Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Curious Case of Benjamin Button преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BDRip H264 5.1 ch-SecretMyth (Kingdom-Release)1CD124x 0.00titlovic
DvDRip-FxM1CD100x 0.00titlovic
DvDRip XviD-DiAMOND2CD17x 0.00titlovic
DVDRip.XviD-DiAMOND2CD15x 0.00titlovic
The Curious Case of Benjamin Button1CD84x 0.00
The.Curious.Case.Of.Benjamin.Button.DVDRip.XviD-DiAMOND1CD11456x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Curious Case of Benjamin Button downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site | Official site [jp] | Warner Bros. [de] | Warner Bros. [fr]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Curious Case of Benjamin Button movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Benjamin Button (eng), The Curious Case (eng), The Curious Case of Benjamin Button (eng), Загадкова справа Бенджамiна Баттона (eng)
Рејтинг на филмот:7.8 / 10 (510588)
[ Life isn't measured in minutes, but in moments ] - Tells the story of Benjamin Button, a man who starts aging backwards with bizarre consequences.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle