Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

"24" Day 7: 3:00 p.m.-4:00 p.m. S07E08 Македонски преводи (2009) 1CD srt

Season: 7 - Episode: 8

- All subtitles for this TV Series

Преземи: 24 movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи "24" Day 7: 3:00 p.m.-4:00 p.m. на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E17.720p.HDTV.X264-xHD (773 MB) Legion.S01E07.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (397 MB)
Patriots.Day.2016.BRRip.XviD.AC3-OzZY1.a (1617 MB) The.100.S04E07.HDTV.x264-SVA.mkv (348 MB)
24 преводи Македонски S07E08
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
24 - Day 7 - [7x08]1CD26x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:24 downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Постери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотРејтинг на филмот:8.4 / 10 (663)
[ ] - Jack and an FBI agent believed dead have less than an hour to rescue the First Gentleman from certain death. Can they trust anyone?
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle