Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Black Hawk Down Македонски преводи (2001) 1CD sub

Преземи: Black Hawk Down movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Име на фајлот со преводотBlack_Hawk_Down.txt (59926бајти) прикажи преглед

							Hash - BSPlayer v2.56Black Hawk Down.avi | 735700992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Black.Hawk.Down.2001.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N3.avi | 3133345792 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.66Black Hawk Down 2001 BRRip XviD AC3 vigo.avi | 2258984960 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black Hawk Down (2001).avi | 986454016 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.65Black Hawk Down (2001) 720p BrRip x264 YIFY.mp4 | 788317407 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.56Black.Hawk.Down.720p.BRRip.XviD-SHiRK.avi | 4454365184 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black_Hawk_Down.mkv | 523408652 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black Hawk Down 2001.720p.x264.BRRip.GokU61.mp4 | 891381436 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black.Hawk.Down[2001]DvDrip[Eng.Subs]-kirklestat.avi | 731979776 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.68Black Hawk Derribado[DVDRip][Spanish].www.lokotorrents.com.a | 1386139648 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black Hawk Down (2001) [ENG] [DVDrip] CD2.avi | 735111168 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Black.Hawk.Down.2001.1080p.BrRip.x264.YIFY+HI.mp4 | 2035672859 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black Hawk Down (2001) [ENG] [DVDrip] CD1.avi | 733503488 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black Hawk Down (2001)[DVDRip][big_dad_e™].avi | 1497140512 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.62Black Hawk Down [BDRip-1080p-Ita-Eng-Sub-Ita-Eng-Chapters][R | 8542587715 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.55Black Hawk Down.avi | 735700992 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.58Black Hawk Down.avi | 732111094 | Movie filenames

							Hash - BSPlayer v2.57Black.Hawk.Down.2001.720p.BRRip.x264.AC3.dxva-HDLiTE.mkv | 3218348296 | Movie filenames

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотBlack Hawk Down (2001)25.000 FPS
Додавачdandi (a) @ . преземени620x () . Самоназначен преводСамоназначен превод . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Black Hawk Down на 25 Мбит
The.Flash.2014.S03E02.HDTV.x264-xTV.mkv (233 MB) modern.family.804.hdtv-lol[ettv].mkv (150 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.720 (1091 MB) The.Infiltrator.2016.720p.BluRay.x264-GE (5593 MB)
Black Hawk Down преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
BRRip.XviD.AC3.D-Z0N31CD23x 0.00titlovic
Black Hawk Down (2001)3CD6560x 0.00amon-ra (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Black Hawk Down downloadBlack Hawk Down SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Black Hawk Down movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Black Hawk Down (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (293791)
[ Rangers Lead the Way. ] - 123 elite U.S. soldiers drop into Somalia to capture two top lieutenants of a renegade warlord and find themselves in a desperate battle with a large force of heavily-armed Somalis.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle