Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

Mirrors Македонски преводи (2008) 1CD srt

Преземи: Mirrors movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотmirrorsseptic.srt (58830бајти) прикажи преглед

Име на издавачотMirrors.UNRATED.720p.BluRay.x264-SEPTiC23.980 FPS
ДодавачKuntaKinteKlub @ . преземени477x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Mirrors на 25 Мбит
ncis.los.angeles.816.hdtv-lol.mkv (286 MB) The.100.S04E06.HDTV.x264-xTV.mkv (355 MB)
Marvels.Iron.Fist.S01E07.WEB.X264-xTV.mk (289 MB) New.Girl.S06E19.HDTV.x264-SVA.mkv (132 MB)
Mirrors преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
UNRATED.720p.BluRay.x264-SEPTiC1CD3139x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Mirrors downloadMirrors SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [au] | Official site [jp] | Twentieth Century Fox [fr] | Twentieth Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Mirrors movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:aka.Into.the.Mirror (eng), Espelhos do Medo (eng), Into the Mirror (eng), mirrors (eng), Дзеркала (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (88778)
[ ... gnulegeipS redej retnih treual neuarG saD (German, backwards: The evil lurks behind every reflec ] - An ex-cop and his family are the target of an evil force that is using mirrors as a gateway into their home.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Јазик:
Hide ads
download subtitle