Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Ratatouille Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ratatouille преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ratatouille_Makedonski1CD31398x 1.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Ratatouille downloadRatatouille SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [us] | Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ratatouille movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ http://subtitles.movieОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Рататуй (eng), Delicious Ratatouille 3D (eng), Ratatouille (eng), Untitled Rodent Project (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (512049)
[ Dinner is served... Summer 2007 ] - A rat who can cook makes an unusual alliance with a young kitchen worker at a famous restaurant.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
download subtitle