Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Ratatouille - Dobru chut! Македонски преводи (2007) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Ratatouille - Dobru chut! преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Ratatouille_Makedonski1CD31594x 1.00logannn
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toRatatouille - Dobru chut! downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Disney [us] | Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Ratatouille - Dobru chut! movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Delicious Ratatouille 3D (eng), Ratatouille (eng), Untitled Rodent Project (eng), Рататуй (eng)
Рејтинг на филмот:8.0 / 10 (529169)
[ Dinner is served... Summer 2007 ] - A rat who can cook makes an unusual alliance with a young kitchen worker at a famous restaurant.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle