Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Subtitles for high-definition movie

The Texas Chain Saw Massacre Македонски преводи (1974) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Texas Chain Saw Massacre преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p BluRay.DTS.x264-CtrlHD1CD32x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Texas Chain Saw Massacre downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Texas Chain Saw Massacre movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Stalking Leatherface (eng), The Texas Chain Saw Massacre (eng), The Texas Chainsaw Massacre (eng), Техаська рiзанина бензопилою (eng), Headcheese (eng), Le massacre à la scie (eng), Leatherface (eng)
Рејтинг на филмот:7.5 / 10 (111835)
[ All massacre facts based on the true story ] - Two siblings and three of their friends en route to visit their grandfather's grave in Texas end up falling victim to a family of cannibalistic psychopaths.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle