Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Jesus of Nazareth Македонски преводи (1977) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Jesus of Nazareth преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
jesus of nazareth cd41CD188x 0.00mkdkoc
jesus of nazareth cd31CD151x 0.00mkdkoc
Jesus of Nazareth cd11CD288x 0.00mkdkoc
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toJesus of Nazareth downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Jesus of Nazareth movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Isus iz Nazareta (eng), Jesus of Nazareth (eng), Jesus of Nazareth 1997 (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (15414)
[ ] - Beginning before the Nativity and extending through the Crucifixion and Resurrection, this miniseries brings to life all the sweeping drama in the life of Jesus, as told by the Gospels.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle