Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Jesus of Nazareth Македонски преводи (1977) 1CD srt

Преземи: Jesus of Nazareth movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Jesus of Nazareth на 25 Мбит
Sherlock.S04E03.720p.HDTV.x264-FLEET[ezt (1277 MB) The.Girl.on.the.Train.2016.BDRip.x264.AC (1838 MB)
The.Girl.with.All.the.Gifts.2016.720p.Bl (6766 MB) The.Marine.4.Moving.Target.2015.SLOSubs. (1952 MB)
Jesus of Nazareth преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
jesus of nazareth cd41CD178x 0.00mkdkoc
jesus of nazareth cd31CD142x 0.00mkdkoc
jesus of nazareth cd21CD168x 0.00mkdkoc
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Jesus of Nazareth downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Jesus of Nazareth movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Isus iz Nazareta (eng), Jesus of Nazareth (eng), Jesus of Nazareth 1997 (eng)
Рејтинг на филмот:8.6 / 10 (13446)
[ ] - Beginning before the Nativity and extending through the Crucifixion and Ressurection, JESUS OF NAZARETH brings to life all the sweeping drama in the life of Jesus, as told by the Gospels.
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle