Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Kung Pow: Enter the Fist Македонски преводи (2002) 1CD sub

Преземи: Kung Pow: Enter the Fist movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Kung Pow: Enter the Fist на 25 Мбит
Amateur.Night.2016.720p.WEB-DL.XviD.AC3- (2347 MB) Shameless.US.S07E01.HDTV.XviD-FUM.avi (448 MB)
Marvels.Agents.of.S.H.I.E.L.D.S04E03.Xvi (361 MB) modern.family.804.hdtv-lol[ettv].mkv (150 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Kung Pow: Enter the Fist downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Fox
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Kung Pow: Enter the Fist movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Опавковки
Детали за филмотAKA:Kung Pow! Enter the Fist (eng), The Dubbed Action Movie: Enter the Fist (eng)
Рејтинг на филмот:6.2 / 10 (38139)
[ Une Parodie Au Pays Du Kung Fu. ] - A rough-around-the-edges martial arts master seeks revenge for his parent's death.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Јазик:
Hide ads
download subtitle