Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
За пребарување на all proper subtitles само притиснете на името
Hide ads

Zona Zamfirova Македонски преводи (2002) 1CD srt

Преземи: Zona Zamfirova movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Zona Zamfirova на 25 Мбит
scorpion.320.hdtv-lol[ettv].mkv (294 MB) Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-xTV.mkv (327 MB)
Assassin\'s.Creed.2016.BDRip.x264.AC3.Ro (1762 MB) The.100.S04E07.720p.HDTV.x264-SVA.mkv (1619 MB)
Zona Zamfirova преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Zona Zamfirova1CD74x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Zona Zamfirova downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Zona Zamfirova movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Zona Zamfirova (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (2769)
[ ] - The plot follows the story of Zona Zamfirova (
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Јазик:
Hide ads
download subtitle