Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring Македонски преводи (2001) 2CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
ind-tlotr.trilogy.extended.01.the.fellowship.of.the.ring1CD73x 0.00
480p.BDRip.XviD.AC3-AsA1CD120x 0.00titlovic
TLOTR.The.Fellowship.of.the.Ring.2001.EE.480p.BDRip.XviD.A... 1CD2242x 0.00
ring_MKD1CD74x 0.00
Lord of the Rings Fellowship of the Ring1CD62712x 1.00DjOdd (a)
Ring, The (2002)2CD359x 0.00Ivan_car2003 (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toThe Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Allocine (French) | Aurum [es] | Der Herr der Ringe - The official German Site | New Line Productions | Official Facebook
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Gospodarot na prstenite: Druzhinata na prstenot (mac), LOTR - TFOTR (eng), Non-english subtitles (eng), Sagan om Ringen (swe) (eng), The Fellowship of the Ring (eng), The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (eng), The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring: The Motion Picture (eng), Властелин колец: Братство кольца (eng), Володар перснiв: Хранителi персня (eng), Lord of the Rings - Fellowship of the Ring (eng), Lord of the Rings The Fellowship of the Ring (eng)
Рејтинг на филмот:8.8 / 10 (1447158)
[ You will find adventure, or adventure will find you.[teaser trailer] ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle