Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Count of Monte Cristo Македонски преводи (2002) 2CD sub

Преземи: The Count of Monte Cristo movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Count of Monte Cristo на 25 Мбит
Westworld.S01E03.PROPER.720p.HDTV.x264-F (1210 MB) Gotham.S03E05.720p.HDTV.X264-DIMENSION[e (698 MB)
The.Simpsons.S28E04.HDTV.x264-KILLERS.mk (146 MB) Gotham.S03E05.HDTV.XviD-FUM[ettv].avi (349 MB)
The Count of Monte Cristo преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Xvid1CD23x 0.00titlovic
[56308] Count of Monte Cristo, The (2002)1CD18x 0.00titlovic
Count of Montecristo_MKD1CD352x 0.00
Count of Monte Cristo, The (2002)1CD4337x 0.00BetaMAN (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Count of Monte Cristo downloadThe Count of Monte Cristo SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:The Count of Monte Cristo movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Alexandre Dumas' The Count of Monte Cristo (eng), The Count of Monte Cristo (eng)
Рејтинг на филмот:7.7 / 10 (105765)
[ Prepare for adventure. Count on revenge. ] - A young man, falsely imprisoned by his jealous "friend," escapes and uses a hidden treasure to exact his revenge.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle