Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Raiders of the Lost Ark Македонски преводи (1981) 1CD srt

Преземи: Raiders of the Lost Ark movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотIndiana Jones 1.srt (42521бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотDVDRip
Име на издавачотIndiana Jones and the Raiders Of The Lost Ark23.976 FPS
ДодавачluciferMKD @ . преземени736x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.63 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Raiders of the Lost Ark на 25 Мбит
ncis.los.angeles.813.hdtv-lol[ettv].mkv (289 MB) Family.Guy.S15E11.HDTV.x264-KILLERS[ettv (103 MB)
Jack.Reacher.Never.Go.Back.2016.1080p.WE (4207 MB) Vikings.S04E18.720p.HDTV.x264-xHD.mkv (1044 MB)
Raiders of the Lost Ark преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Indiana Jones 1 1981 Raiders Of The Lost Ark1CD71x 0.00
DvDrip[Eng]-aXXo1CD17x 0.00titlovic
DVDrip1CD123x 0.00titlovic
Indiana.Jones.And.The.Raiders.Of.The.Lost.Ark[1981]DvDrip[... 1CD11133x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Raiders of the Lost Ark downloadRaiders of the Lost Ark SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Lucasfilm / Paramount
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Raiders of the Lost Ark movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Indiana Jones 1 (mac), Indiana Jones (eng), Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (eng), Iндiана Джонс: У пошуках втраченого ковчега (eng), Raiders of the Lost Ark (eng), The Raiders of the Lost Ark (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (680049)
[ The Return of the Great Adventure. ] - Archaeologist and adventurer Indiana Jones is hired by the U.S. government to find the Ark of the Covenant before the Nazis.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle