Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor Македонски преводи (2008) 1CD sub

Преземи: The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Име на фајлот со преводотMummy Tomb of the Dragon Emperor.sub (39628бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачот Mummy Tomb of the Dragon Emperor25.000 FPS
Додавачlavoot @ . преземени4007x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor на 25 Мбит
Masterminds.2016.READNFO.HDRip.XviD.AC3- (1472 MB) The.Walking.Dead.S07E06.1080p.WEB-DL.DUA (2071 MB)
Independence.Day.O.Ressurgimento.2016.10 (2471 MB) The.Flash.2014.S03E08.720p.WEB-DL.DD5.1. (1340 MB)
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Kingben1CD22x 0.00titlovic
DvDrip-aXXo1CD46x 0.00titlovic
BDRip[A Release-Lounge H.264 by Titan], 720p.BDRip.AC3.Xvi... 1CD116x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor downloadThe Mummy: Tomb of the Dragon Emperor SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site | Official site [es] | Official site [jp] | Paramount Pictures [fr] | Universal Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Mummy 3 (eng), The Mummy 3: Curse of the Dragon (eng), Untitled Rick O'Connell Adventure (eng)
Рејтинг на филмот:5.2 / 10 (118799)
[ A New Evil Awakens. ] - In the Far East, Alex O'Connell, the son of famed mummy fighters Rick and Evy O'Connell, unearths the mummy of the first Emperor of Qin -- a shape-shifting entity cursed by a witch centuries ago.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Hide ads
download subtitle