Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

The Godfather Македонски преводи (1972) 1CD srt

Преземи: The Godfather movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Stream this movie on alluc.com

Име на фајлот со преводотThe Godfather 1_1972_DVDRip_MKD.srt (101585бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотDVDRip
Име на издавачотThe Godfather25.000 FPS
ДодавачluciferMKD @ . преземени27541x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.57 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи The Godfather на 25 Мбит
Grimm.S06E12.WEB-DL.XviD-FUM[ettv].avi (348 MB) Snowden.2016.SLOSubs.DVDRip.XviD-DrSi.av (1993 MB)
Black.Sails.S04E08.HDTV.x264-FLEET.mkv (327 MB) The.Walking.Dead.S07E14.1080p.WEB-DL.DD5 (1952 MB)
The Godfather преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
The_Godfather_II-[1974]-MK-UNICODE1CD24x 0.00
The Godfather Part 1 CD21CD60x 0.00
The Godfather Part 11CD36x 0.00
The.Godfather.Part.I.1972.BRRip.XviD.AC3.D-Z0N31CD88x 0.00
BRRip.H264.AAC.5.1ch.Gopo, 720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON, BRR... 1CD92x 0.00titlovic
The.Godfather.Part.I.1972.BDRip.XviD.AC3-CaLLiOpeD1CD846x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Godfather downloadThe Godfather SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Godfather movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Godfather 1 (mac), Mario Puzo's The Godfather (eng), Non-English Parts Only (eng), The Godfather (eng), The Godfather: Part I (eng), Хрещений батько (eng)
Рејтинг на филмот:9.2 / 10 (1193694)
[ The Godfather is now a movie. ] - The aging patriarch of an organized crime dynasty transfers control of his clandestine empire to his reluctant son.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle