Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Charlotte's Web Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Charlotte's Web movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Charlotte's Web на 25 Мбит
Taken.2017.S01.E03.HDTV.XviD-FUM.avi (348 MB) Young.and.Hungry.S05E01.HDTV.x264-SVA.mk (163 MB)
A.ultima.Ressaca.do.Ano.2017.720p.BluRay (5885 MB) greys.anatomy.1315.hdtv-lol[ettv].mkv (266 MB)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Charlotte's Web downloadCharlotte's Web SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official site [es] | Paramount Pictures [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Charlotte's Web movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Charlotte's Web (mac), Павутиння Шарлотти (eng)
Рејтинг на филмот:6.4 / 10 (28741)
[ Something unexpected, unbelievable, unforgettable. ] - Wilbur the pig is scared of the end of the season, because he knows that come that time, he will end up on the dinner table. He hatches a plan with Charlotte, a spider that lives in his pen, to ensure that this will never happen.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle