Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Back to the Future Македонски преводи (1985) 1CD srt

Преземи: Back to the Future movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Back to the Future на 25 Мбит
Snowden.2016.HDRip.XviD.AC3-EVO.avi (1552 MB) Masterminds.2016.READNFO.HDRip.XviD.AC3- (1410 MB)
shameless.us.709.hdtv-lol[ettv].mkv (411 MB) Criminal.Minds.S12E07.HDTV.x264-FLEET.mk (210 MB)
Back to the Future преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
DvDrip-aXXo1CD13x 0.00titlovic
Back To The Future I1CD70x 0.00titlovic
Trilogy 25th Anniversary 720p BRRip x264-HDLiTE3CD17x 0.00titlovic
720p.BluRay.X264-AMIABLE1CD48x 0.00titlovic
BluRay 720p1CD52x 0.00titlovic
Back.to.the.Future.1985.720p.BrRip.x264.YIFY1CD382x 0.00titlovic
Back to the Future1CD113x 0.00
Back.To.The.Future[1985]DvDrip-aXXo1CD188x 0.00
Back to the Furute 11CD36751x 0.00
Back to the future 1Преводи за нарушено слушање1CD475x 0.00DjOdd (a)
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Back to the Future downloadBack to the Future SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Official DVD site | Official Facebook | Official site
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Back to the Future movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Back to the Future 1 (mac), Back To The Future (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (752896)
[ He's the only kid ever to get into trouble before he was born. [UK] ] - Marty McFly, a 17-year-old high school student, is accidentally sent 30 years into the past in a time-traveling DeLorean invented by his close friend, the maverick scientist Doc Brown.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle