Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Do you want be site administrator for Macedonian subtitles section? Read more.

Air Bud Македонски преводи (1997) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Air Bud downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Air Bud Productions
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Air Bud movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Air Bud (mac), Disney's Air Bud (eng)
Рејтинг на филмот:5.1 / 10 (13570)
[ He Sits. He Stays. He Shoots. He Scores. ] - A young boy and a talented stray dog with an amazing basketball playing ability become instant friends. Rebounding from his father's accidental death, 12-year-old Josh Framm moves with his ...
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle