Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Modern Times Македонски преводи (1936) 1CD srt

Преземи: Modern Times movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Modern Times на 25 Мбит
In.Dubious.Battle.2016.HDRip.XViD-ETRG.a (700 MB) The.Walking.Dead.S07E09.HDTV.x264-FUM[et (654 MB)
Hacksaw.Ridge.2016.Bluray.x264.AC3.Rosub (1935 MB) Modern.Family.S08E13.HDTV.x264-SVA.mkv (185 MB)
Modern Times преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BrRip.x264.YIFY1CD39x 0.00viktornikolov
Charlie.Chaplin.Modern.Times.1936.720p.BrRip.x264.YIFY1CD34x 0.00
dvd1CD10x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Modern Times downloadModern Times SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Modern Times movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Чаплин: Модерни времиња (mac), Modern Times (eng), The Masses (eng), Новi часи (eng)
Рејтинг на филмот:8.5 / 10 (151366)
[ He stands alone as the greatest entertainer of modern times! No one on earth can make you laugh as h ] - The Tramp struggles to live in modern industrial society with the help of a young homeless woman.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle