Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Ви препорачуваме да ги посетите линковите со секцијата интересни линкови
Hide ads

Se7en Македонски преводи (1995) 1CD sub

Преземи: Se7en movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks1 thanks received

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотSeven mkd by JAPAN.sub (68621бајти) прикажи преглед

Преземи преводи како drtic (dtc)Преземи преводи како drtic (dtc)
Име на издавачотSeven25.000 FPS
Додавачtitlovic @ . преземени13332x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.56 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Se7en на 25 Мбит
Lucifer.S02E10.720p.HDTV.X264-DIMENSION. (868 MB) The.Walking.Dead.S07E06.1080p.WEB-DL.DUA (2071 MB)
Ben.Hur.2016.720p.BluRay.H264.AAC-RARBG. (1544 MB) Masterminds.2016.READNFO.HDRip.XviD.AC3- (1410 MB)
Se7en преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Se7en [1995]1CD172x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Se7en downloadSe7en SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:New Line
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Se7en movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Se7en (eng)
Рејтинг на филмот:8.6 / 10 (1042796)
[ Gluttony * Greed * Sloth * Envy * Wrath * Pride * Lust ] - Two detectives, a rookie and a veteran, hunt a serial killer who uses the seven deadly sins as his modus operandi.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle