Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Hot Shots! Македонски преводи (1991) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Hot Shots! преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
1991.720p.HDTV.x264-shon3i1CD46x 0.00titlovic
Hot Shots1CD24x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Download Hot Shots!Hot Shots! watch online for freeHot Shots! downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Hot Shots! movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Hot Shots: An Important Movie! (eng), Hot Shots! (eng)
Рејтинг на филмот:6.7 / 10 (85127)
[ The mother of all movies! ] - A parody of
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle