Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Hide ads

The Passion of the Christ Македонски преводи (2004) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Име на фајлот со преводотThe Passion of the Christ.srt (34863бајти) прикажи преглед

Коментар на додавачотRecisi avtencicna ekranizacija na novozavetnata prikazna za stradanieto na Isusovo, isprepletena so zestoki i surovi sceni na nasilstvo i omraza i so upotreba na zivite jazici od Negovoto vreme. Mnogu porazlicno i povpecatlivo od prethodnite filmski verzii.
Име на издавачотIcon25.000 FPS
ДодавачNachko @ . преземени3519x () . Избриши од омилениДодади во омилени . Точни преводиТочни преводи

Uploaded from BSPlayer v2.55 developed by bst2

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

The Passion of the Christ преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
720p.BluRay.x264-AVS7201CD94x 0.00titlovic
The Passion of the Christ1CD37x 0.00titlovic
The Passion of the Christ1CD4565x 0.00ajta
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:The Passion of the Christ downloadThe Passion of the Christ SevenTorrentsDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:Aurum [es] | Official site [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:The Passion of the Christ movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Преводи:Преводи @ https://hitsubtitles.comОстанати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:The Passion of Christ (eng), The Passion of the Christ (eng), The Passion Recut (eng), Страстi Христовi (eng), A Paixão de Cristo (eng), Recut (eng), The Passion (eng)
Рејтинг на филмот:7.2 / 10 (187610)
[ A Mel Gibson film ] - Depicts the final twelve hours in the life of Jesus of Nazareth, on the day of his crucifixion in Jerusalem.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Жанр:
Земја:
Hide ads
download subtitle