Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Напредно пребарување
Гледајте филмови со преводи користејќи го OpenSubtitles player. Софтверот е бесплатен и работи во Windows.
Повеќе икони се активни, застани со глувчето над нив да го дознаеш нивното значење
Hide ads

Day of Wrath Македонски преводи (2006) 1CD srt

Преземи: Day of Wrath movie

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Заборавивте за веб, преземи преводи користејќи Open Subtitles MKV Player

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Преземи Day of Wrath на 25 Мбит
Resident.Evil.The.Final.Chapter.2016.108 (3013 MB) Why.Him.2016.1080p.WEBRip.x264.AAC-m2g.m (3071 MB)
In Your Eyes 2014 BluRay 720p DTS x264-M (5998 MB) The.100.S04E06.HDTV.x264-xTV.mkv (355 MB)
Day of Wrath преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
day of wrath1CD20x 0.00titlovic
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Day of Wrath downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsТрајлери:Трајлери @ http://www.imdb.com
Постери:Day of Wrath movie postersПостери @ http://www.imdb.comОпавковки:Опавковки @ http://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Останати:Твојот линк овде
Детали за филмотAKA:Game of Swords (eng)
Рејтинг на филмот:5.6 / 10 (1547)
[ No One is safe from his fury. ] - Set in the 16th century, a sheriff working on a series of murders has to choose between his conscience and protecting his family when he's tied to the crimes.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle