Missing Privacy  Support us:
X
Напредно пребарување
Hide ads

Jumper Македонски преводи (2008) 1CD srt

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи
Thanks


Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Jumper преводи Македонски
Име на издавачот#CD ДодадениПреземениРејтинг на преводотДодавач
Jumper.2008.720p.BRrip.x264.YIFY1CD30x 0.00
BRRip H264 AAC 5.1 ch-bluna / BluRay 1080p DTS x264 dxva-E... 1CD48x 0.00titlovic
Jumper mk1CD93x 0.00titlovic
ENG DVD R3 NTSC DIVX-LTT1CD17x 0.00titlovic
Jumper.2008.ENG.DVD.R3.NTSC.DivX-LTT1CD158x 0.00
Jumper1CD8973x 0.00
Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toJumper downloadDownload warez
Реализирање:Реализирање @ http://www.btarena.orgРеализирање @ http://nfo.raidrush.wsОфицијален сајт:20th Century Fox [fr] | 20th Century Fox [us]
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Jumper movie postersПостери @ http://www.imdb.com
Опавковки:Опавковки @ https://www.allcdcovers.comОпавковки @ http://www.cdcovers.ccОпавковки @ http://www.cdcovers.to
Детали за филмотAKA:Jumper (eng), Jumper 2008 (eng), Телепорт (eng)
Рејтинг на филмот:6.1 / 10 (260466)
[ anywhere is possible. ] - A teenager with teleportation abilities suddenly finds himself in the middle of an ancient war between those like him and their sworn annihilators.
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Hide ads
download subtitle