Ad blocking detected, consider supporting www.OpenSubtitles.org in an other way
X
Јазик
Вие не сте пријавен!   Пријави-Се | Регистрирај се!
Напредно пребарување
Jimmy Neutron: Boy Genius subtitles on new OpenSubtitles.com website (beta)
Hide ads

Jimmy Neutron: Boy Genius Македонски преводи (2001) 1CD sub

film

Купувај на Amazon

Детали за преводот

Преземи (beta)

Преземи
Thanks

Rate quality of subtitles

Rate QUALITY of subtitles with 1 point (bad)  Rate QUALITY of subtitles with 3 point (poor)  Rate QUALITY of subtitles with 5 point (okay)  Rate QUALITY of subtitles with 7 point (good)  Rate QUALITY of subtitles with 10 point (excellent)

Коментар

Add subtitles to your movies with Freemake Video Converter

Коментар

Пријави сеиспрати коментари.

Интересни линкови
Сите преводи за овој филм на овој јазикСите преводи за овој филм
Сите преводи од овој корисникПобараување за овој превод од друго реализирање
За филмот:За филмот @ http://www.imdb.comНајди фајл:Најди фајл @ http://housemovie.toDownload warez
Трајлери:Трајлери @ http://www.imdb.comПостери:Jimmy Neutron: Boy Genius movie postersposter at movieposters.2038.netПостери @ http://www.imdb.com
Детали за филмотAKA:Jimmy Neutron 3D (eng), Jimmy Neutron: Un garçon génial (eng), Джиммi Нейтрон: Генiальний хлопчик (eng)
Рејтинг на филмот:6.0 / 10 (28548)
[ He may be small, but he's got a big brain! ] -
Режирано од :
Кредити на пишувачот:
Земја:
Јазик:
Hide ads
download subtitle